30.10.2023.

Započela nastava 11. generacije poslijediplomskog studija Menadžment u zdravstvu (LMHS)

Poslijediplomski specijalistički studijski program Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu „Menadžment u zdravstvu“ (Leadership & Management of Health Services - LMHS) utemeljen je 2003. kako bi i na ovom području stvorio standarde izvrsnosti i postao međunarodno prepoznat i priznat program obrazovanja lidera i menadžera u zdravstvu.

Do sad je program obrazovao 335 stručnjaka, a ovu 11. generaciju, koja broji 23 polaznika, vodit će vrhunski međunarodni i hrvatski predavači kroz čak 18 nastavnih modula.

Vrijedi istaknuti da LMHS do sad pohađalo 5 ministara i pomoćnika ministra, 10 direktora svjetskih farmaceutskih kompanija, 30 ravnatelja zdravstvenih ustanova i 30 sveučilišnih profesora

Čestitamo našoj novoj 11. generaciji i želimo im puno uspjeha u njihovom obrazovanju i karijeri!