09.11.2023.

Dobrotvorni koncert „Kaskade dobrote“, Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog (Mala dvorana), 9.11.2023. u 19.30 sati

Kaskade dobrote - koncert kojim se nastavlja tradicija koncertnih izvedbi u organizaciji ZONTA kluba Zagreb, održat će se u četvrtak 9. studenoga 2023. u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog (Mala dvorana) s početkom u 19.30 sati.

Prihod koncerta namijenjen je stipendiranju štićenica Kuće svetog Josipa – Doma za nezbrinutu djecu, koji pomaže djeci i mladima bez odgovarajuće roditeljske skrbi.

Sudjeluju:

Harfistice Tara Franjić, Marta Čiković, Veronika Čiković, Diana Grubišić Čiković i Marija Mlinar, pjevačice Lidija Vrećari Mišćin, Jasna Ožeg i Ema Tiljak te Greenhill Club Big Band Orkestar.

Orkestar Greenhill Big Band, koji vodi prof. emeritus dr. sc. Bruno Baršić s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, broji dvadesetak i više članova i djeluje već više od deset godina. Orkestar svira poznate jazz standarde u swing aranžmanu kako bi u ljudima stvorio pozitivne vibracije i povoljno djelovao na ljudsko zdravlje.

Ulaznice se mogu kupiti na blagajni Lisinskog, cijena 15,00 € (113,02 kn) ili online putem stanice: ulaznice.hr