06.07.2021.

Promotivni koncert Green Hill Boysa – 7.7. (srijeda) u 19 sati u Parku Slobodana Langa

Škola narodnog zdravlja „Andrija Štampar“ Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Hrvatski zavod za javno zdravstva u okviru akcije cijepljenja studenata Sveučilišta u Zagrebu od 7. do 10. srpnja 2021. organiziraju PROMOTIVNI KONCERT 7. srpnja  2021. godine u 19 sati u Parku Slobodana Langa.

Glazbu će izvoditi: Prof. dr. sc. Bruno Baršić i jazz sastav GREEN HILL BOYS

Vokal: Toni Zekulić, dr. med.

Koncertom želimo doprinijeti podizanju svijesti o važnosti cijepljenja protiv bolesti COVID-19 kako bi se što prije vratili na staro normalno.

Koncert će se održati uz poštivanje svih važećih javnozdravstvenih protuepidemijskih mjera i mogu mu prisustvovati osobe koje imaju EU digitalnu COVID potvrdu (osobe koje su cijepljene, imaju negativan test na SARS-CoV-2 ili su nedavno preboljeli bolest COVID-19).