13.02.2019.

[Migranti u Hrvatskoj] – zbrinjavanje, zdravlje i širi društveni aspekt

Pozivamo Vas na tribinu pod nazivom «Migranti u Hrvatskoj – zbrinjavanje, zdravlje i širi društveni aspekt»  u organizaciji  studentske sekcije za javno zdravstvo Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i udruge studenata CroMSIC.

Tribina će se održati 13.2.2019. u 16:00 u Školi narodnog zdravlja «Andrija Štampar», dvorana A

Predavanje je namijenjeno studentima medicine i široj populaciji zainteresiranoj za temu.
Na tribini će gosti predavači/panelisti biti izv. prof.dr.sc. Iskra Alexandra Nola, prof. Dražen Klarić, dr.sc. Drago Župarić Ilić i Dragan Soldo, dr.med. koji će nam pružiti uvid u definiciju, organizaciju i zbrinjavanje izbjeglica i migranata te širi društveni kontekst situacije u Hrvatskoj i svijetu.

Veselimo se Vašem dolasku,

Studentska sekcija za javno zdravstvo “Andrija Štampar”