04.04.2019.

[MEF.HR] Poziv na suradnju u pripremi novog broja fakultetskog glasila

Poštovane kolegice i kolege,

U pripremi je srpanjski broj fakultetskog glasila mef.hr. Temom broja Etika u medicini  prikazali bismo sve razine na kojima je etika integrirana, ne samo u brojne nastavne sadržaje na našem Fakultetu, već primijenjena u znanstvenoj i kliničkoj praksi.

Redoviti sadržaji uključuju sve oblike djelovanja našega Fakulteta – nastavne i znanstvene aktivnosti, međunarodnu suradnju, studentske aktivnosti te pregled događaja u kojima su sudjelovali naši nastavnici.

U stvaranju novoga broja mef.hr svojim člankom možete po svom odabiru opisati neku od vaših nedavnih aktivnosti (novost iz rada Katedre, znanstveni ili stručni skup, predavanje nekoga gosta predavača, međunarodnu aktivnost, nagrade i priznanja i sl.). Članku, po mogućnosti, pridodajte i neku ilustraciju (fotografiju zbivanja, grafikon, shemu, dokument,…).

Rok za slanje Vaših priloga i traženih informacija je 12. lipnja 2019., s tim da ćemo pokušati objaviti i priloge koje dobijemo nakon toga roka, osobito ako opisuju posve recentne događaje.

Za sve upite smo Vam na raspolaganju: Sandra Kežman ili Branko Šimat (4566-888, kućni 2888, e-pošta: sandra.kezman@mef.hrbranko.simat@mef.hr) ili ja osobno (kućni 2126, e-pošta: tvukusic@snz.hr).

S poštovanjem,

Doc. dr. sc. Tea Vukušić Rukavina,