12.03.2018.

Gdje je nestala ideja Sveučilišne bolnice u Zagrebu ?

Studentska sekcija za javno zdravstvo “Andrija Štampar” još jednom vas sve poziva na vrlo zanimljivu tribinu na temu “Gdje je nestala ideja Sveučilišne bolnice u Zagrebu?”. Želimo potaknuti raspravu te saznati zašto je stao jedan od strateških projekata Grada Zagreba i Republike Hrvatske.

Predavanje i tribina sastojat će se iz više dijelova:

– što podrazumijeva termin sveučilišne bolnice – je li to samo zgrada ili nešto više

– sveučilišna bolnica iz aspekta Medicinskog fakulteta

– mogući daljnji koraci u razvoju koncepta Sveučilišne bolnice

Panelisti:

Prof.dr.sc Sven Seiwerth, dr.med. – prodekan za nastavu Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
Prof.dr.sc Bojan Baletić – bivši prorektor za prostorni razvoj i međuinstitucijsku suradnju, Sveučilište u Zagrebu

Svi znamo gdje je, kako izgleda zgrada koja je skoro propala, no vrlo malo studenata zna cijelu priču oko nesuđene Sveučilišne bolnice – dođite, načite nešto novo, saznajte nove infromacije!