Katedra za zdravstvenu ekologiju i medicinu rada i sporta

Pročelnik

Doc. dr. sc.
Milan Milošević
dr. med., specijalist medicine rada i sporta
milan.milosevic@snz.hr
01 4590 167

Zamjenica pročelnika

Izv. prof. dr. sc.
Jasna Pucarin Cvetković
dipl. ing. prehrambene tehnologije,
jasna.pucarin@snz.hr
01 4590 144

Tajnica katedre

Doc. dr. sc.
Hana Brborović
dr. med., specijalist medicine rada i sporta
hana.brborovic@snz.hr
01 4590 173

Nastavnici i suradnici

Prof. dr. sc.
Ksenija Vitale
MPH, dipl. ing. biotehnologije
ksenija.vitale@snz.hr
01 4590 166

Izv.prof.dr.sc.
Jasna Pucarin Cvetković
dipl.ing. prehrambene tehnologije
jpucarin@snz.hr
01 4590 144

Izv.prof.dr.sc
Iskra Alexandra Nola
dipl.biol., univ.mag.admin.sanit
ianola@hzjz.hr
01 4590 155

Doc. dr. sc.
Milan Milošević
dr.med., specijalist medicine rada i sporta
milan.milosevic@snz.hr
01 4590 167

Doc. dr. sc.
Hana Brborović
dr.med., specijalist medicine rada i sporta
hbrborov@snz.hr
01 4590 173

Roko Žaja
dr. med., asistent
roko.zaja@snz.hr

Rea Janda
mag. appl. chem; asistent
rjanda@snz.hr
01 4590 171

 

Nastavnici i suradnici u naslovnim zvanjima

Prof. dr. sc.
Antoinette Kaić-Rak
dr.med., spec. soc. medicine i organizacije zdravstvene zaštite

Doc. dr. sc.
Krunoslav Capak
dr.med., spec. epidemiologije

Umirovljeni nastavnici

Prof. dr. sc.
Jadranka Mustajbegović
dr.med., spec. medicine rada i sporta
redovita profesorica u trajnom zvanju

Prof. dr. sc.
Jagoda Doko Jelinić
dipl. ing. biotehnologije
redovita profesorica u trajnom zvanju

Prof. dr. sc.
Ankica Senta
dipl. ing. biotehnologije
redovita profesorica 

Odjel za vode i balneoklimatologiju

Damir Andabaka

dipl. ing. prehrambene tehnologije
dandabak@snz.hr
01 4590 171

Rea Janda
mag. appl. chem; asistent
rjanda@snz.hr
01 4590 171

Tehničari

Jadranka Potlaček
01 4590 171

Blaženka Šafranić
01 4590 123

Boris Blažević
bblazevi@snz.hr
01 4590 174

Goran Bogner
01 4590 123

Administracija

Božica Kereta
bkereta@snz.hr
01 4590 111